یادگیری زبان انگلیسی

[ad_1]

یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی
بهترین روش برای فراگیری زبان انگلیسی بستگی به هدف از یادگیری زبان دارد و بطور مثال :
۱-اگر شما بخواهید در امتحانات بین المللی مانند تافل و آیلتس شرکت کنید مسلما باید به زبان انگلیسی چه از لحاظ اسپیکینگ ،لیسنینگ ،ریدینگ و گرامر کامل زبان و نکات ریز گرامری و اصطلاحات و غیره تسلط کامل داشته باشید.برای ورورد به اکثر دانشگاه ها و بورسیه های تحصیلی شما نیاز به نمره قبولی در یکی از آزمون های شناخته شده و البته مورد تایید دانشگاه مورد نظر می باشید.
۲-برای فراگیری مکالمه زبان انگلیسی باید در نظر داشته باشید که فقط و به تنهایی تماشای فیلم های زبان اصلی یا گوش داده به موسیقی به زبان اصلی و یا خواندن کتاب های انگلیسی یا دیدن فیلم های اموزی و غیره کافی نیست .
۳- درمحیط بودن ومحاوره مستقیم با کسانی که زبان انگلیسی صحبت میکنند بسیار مفید بوده و تجربه ثابت کرده کسانی که برای فراگیری زبان انگلیسی مدتی را در یک کشور انگلیسی زبان زندگی میکنند به راحتی زبان انگلیسی صحبت میکنند .
۴- البته باید در نظر داشته باشید فقط صرف به اینکه در یک شکور بیگانه باشید و مجبور به صحبت کردن و گذراندن زندگی خود باشید نمیتوانید انگلیسی را بر مبنای درست و صحیح یاد بگیری و درنهایت نیاز به آموزش هم دارید .
۵- با داشتن پیش زمینه مناسب در زبان انگلیسی مثل گذراندن دوره های مختلف در کشور خودتان و آمادگی نسبی می توانید با گذراندن یک دوره حدود ۶ ماه در یکی از کشورهایی که زبان انگلیسی صحبت میکنند با این زبان آشنایی بیشتری پیدا کرده و ب راحتی صحبت کنید.
۶-زبان انگلیسی بسیار فرار بوده و در صورتیکه استفاده نشود صریحا از ذهن پاک میشود و یا یادآوری سخت میباشد. مخصوصا در مورد فراگیری لغات ،افعال ،اصطلاحات و غیره باید دقت داشته باشید که سعی کنید آنها را حفظ نکنید بلکه با استفاده از آنها در جملات مختلف حتی تکراری به ذهن خود بسپارید .
در نهایت متذکر میشوم که بهترین روش فراگیری زبان انگلیسی استفاده از کتاب های آموزشی ،کلاسهای آموزشی ،نرم افزار های آموزشی گوناگون ،فایل های صوتی و تصویری ،فیلم های زبان اصلی ساده ، فلش کارت های مختلف و تمرین مکالمه زبان انگلیسی که همگی مهم و مفید هستند البته باید متذکر شویم که همراهی استاد مجرب در زمینه از همه مهم تر است چرا که میتواند اشتباهات شمار ا از پایه شناسایی و برطرف نمایید چرا که اگر مطلبی را از پایه اشتباه یاد بگیرید تغییر مطالب آموخته شده سخت تر می باشد .
پس شرکت در کلاس های گروهی یا خصوصی فراگیری زبان صد در صد توصیه میشود .و البته در مورد انتخاب کلاس گروهی یا خصوصی راه انتخاب بستگی به هدف شما از فراگیری زبان میباشد . اگر زمان کمی برای یادگیری دارید یا پایه زبان قوی ندارید و از شرکت در کلاس های گروهی خجالت میکشید و یا وقت کافی برای شرکت در کلاس زبان انگلیسی ندارید به هر دلیلی اعم از اینکه شاغل هستید یا فرزندی در منزل دارید میتوانید با هماهنگی در ساعات مناسب کلاس زبان را در منزل خود داشته باشید .
مرکز آموزش گالیله با بیش از ۳۷ سال سابقه در امر آموزش – اعزام دبیر مجرب خانم و آقا به منزل و با امکان برگزاری جلسات در محل آموزشگاه ۰۲۱۲۲۷۲۸۹۰۴

درباره نویسنده

admin124مطلب نوشته است .


نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *