برنامه ریزی و پشتیبانی تخصصی آزمون قضاوت

[ad_1]

برای موفقیت شما در آزمون وکالت سفر یادگیری را با هم آغاز می کنیم که مقصد آن موفقیت شماست. در این سفر شما نیازمند همراهی راهنمای سفر حرفه ای هستید تا لحظات سخت سفر شما را به لحظاتی شیرین و پر آرامش مبدل سازند، پشتیبان جی۵، لحظه به لحظه شما را همراهی و مراقبت می کنند و بهترین راه حل ها را در زمان چالش های یادگیری به شما ارائه می دهند.

در این سفر همراهی مشاور و برنامه ریزی گام به گام، به سه صورت انجام می گیرد

تور آموزشی (مشاوره و برنامه ریزی) دو هفتگی
در این تور داوطلبان به صورت دو هفته یکبار و گام به گام با راهنماهای سفر خود در ارتباط هستند و در صورت شرکت در آزمونهای آزمایشی نتایج داوطلب مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و بر مبنای تحلیل صورت گرفته و نیاز های داوطلب برنامه مورد مطالعه ایشان بهینه سازی می شود، به گونه ای که از زمان موجود بیشترین بهره وری حاصل شود. در این راستا بر حسب نوع پیشرفت داوطلب به وی برنامه و مسیر مطالعاتی داده خواهد شد.
این تور آموزشی به داوطلبانی پیشنهاد می شود که علاوه بر نیاز به مشاوره در ارتباط با رفتارهای مطالعاتی به برنامه ریزی، توسط یک متخصص نیز علاقمند هستند و تمایل دارند که تا زمان آزمون به صورت گام به گام و منظم با مشاور و راهنمای خود در ارتباط باشند.

تور آموزشی (مشاوره و برنامه ریزی)ماهانه
در این تور آموزشی داوطلب هر ماه یکبار با راهنمای سفر خود در ارتباط بوده ومشاور با او تماس گرفته و پرسش های وی پاسخ داده می شود. در این تور آموزشی تمرکز بر نحوه انجام برنامه مطالعاتی است و در صورت صلاحدید مشاور و نیاز های مطالعاتی داوطلب، اصطلاحات بعدی در برنامه و مسیر یادگیری وی صورت خواهد گرفت. دوره این تور آموزشی از زمان ثبت نام داوطلب تا روز آزمون به صورت ماهانه خواهد بود.
این تور آموزشی به داوطلبانی پیشنهاد می شود که نیاز های مطالعاتی و برنامه ریزی خود را تا حدودی می توانند شخصا برطرف کنند، ولی تمایل دارند به صورت ماهانه در جهت اطمینان از عملکرد و برنامه ریزی صحیح با راهنمای سفر خود در ارتباط باشند.

تور آموزشی (مشاوره) ماهانه
در این تور آموزشی داوطلب نسبت به مسایلی که احساس نیاز می کند با راهنمای سفر خود ماهی یکبار ارتباط دارد.لازم به ذکر است که این دوره آموزشی فاقد برنامه ریزی توسط راهنمای سفراست و نقش راهنما بیشتر در راستای پاسخ به پرسش های داوطلب خواهد بود.
دوره این تور آموزشی از زمان ثبت نام داوطلب تا روز آزمون به صورت ماهانه استمرار خواهد داشت.
این دوره به داطلبانی پیشنهاد می شود که نیاز های برنامه ریزی خود را می توانند شخصا پوشش دهند و بیشتر برای رفع سوالات مرتبط با رفتار های مطالعاتی و مسایل روانشناختی، مثل کنترل استرس و حفظ آمادگی روحی و…تمایل دارند با راهنمای خود در ارتباط باشند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *